Opublikowano

Rozczarowanie

Intuicyjne przyswajanie języka angielskiego i umiejętności myślenia po angielsku w ramach jedynego w Polsce procesu, jaktoco.pl

ROZCZAROWANIE?
Co myślisz o Twoim angielskim? Co czujesz, gdy myślisz o Twoim wizerunku w kontekście j. ang.?

Czy powoli godzisz się już z tym, że będziesz tkwić na poziomie początkującym albo średnio zaawansowanym, albo – nawet gdy mówisz po ang. dość płynnie – to przy nieco dłuższej rozmowie zawsze będziesz się szybko psychicznie męczyć, odczuwać narastające rozkojarzenie i zdziwienie, że… myślenie może być tak trudne!

Całe życie uczysz się tak samo. Słówko angielskie > słówko polskie. Objaśnienie > zastosowanie gramatyki. Tłumaczenie > zapamiętywanie fraz i zdań. Konwersacje o wszystkim i o niczym. Wiem, bo sam tak kiedyś uczyłem!
Przeciążenie informacją (information overload)!!

Gdy potem, w czasie ważnej rozmowy, aby się odezwać, musisz odtworzyć ten sam myślowy proces, czyli przetworzyć świadomie lub półświadomie, całą masę informacji, to nic dziwnego, że powoli godzisz się już z… rozczarowaniem.

Czy wierzysz, że istnieje proces, w którym nauka ang. odbywa się bezpośrednio na poziomie intuicji i myślenia po angielsku? Proces, dzięki któremu wyrywasz się z poziomu początkującego lub średniozaawansowanego a komunikacja zamiast męczyć, sprawia Ci taką radość, jak w przypadku języka ojczystego?

Wierzysz?

Tomasz Wyszkowski
tel. 534866279 (tj. 534TOMASZ)
jaktoco@jaktoco.pl