Opublikowano

#BusinessEnglish dla rozwoju Twojej kariery!

#BusinessEnglish poprzez Twoją zawodową wiedzę dla rozwoju Twojej kariery!

#BusinessEnglish poprzez Twoją zawodową wiedzę dla rozwoju Twojej kariery❗

Jak do #BusinessEnglish dotrzeć poprzez Twoją unikalną zawodową wiedzę? Jak ma się to przyczynić do rozwoju Twojej kariery?

Twoja wiedza czy obca wiedza dla Twojej kariery❓

Odpowiedź na pytanie, co jest ważniejsze, Twoja wiedza czy obca wiedza, ma fundamentalne znaczenie dla Twojego rozwoju, Twojej kreatywności, Twojej kariery i Twojego sukcesu!

Jest to prawda zarówno w ujęciu ogólnym, jak i w ogólnym odniesieniu do Twojego angielskiego i szczególnie do Twojego #BusinessEnglish!

Wiedza jest jedna❓

Twierdzenie, że wiedza jest jedna i że stanowi jedynie zbiór informacji nie wytrzymuje krytyki. Zarówno badania, jak i zdrowy rozsądek i doświadczenie, nie pozwalają obronić poniżej przywołanego podejścia.

Otóż niektórzy twierdzą, że należy uczyć wyłącznie sposobów docierania do informacji. Gdyby wiedza była jedynie zbiorem odszukanych i wybranych informacji, wówczas należałoby zlikwidować wiele słów i wyrażeń. Jakich?

Takich jak na przykład doświadczenie, ekspert, staż i wprawa. Wartość osoby i wartość firmy. Profesjonalizm i kompetencje. Praktyka, biegłość i wyszkolenie i… wiele, wiele innych.

Jeśli powyższe słowa i wyrażenia mają dla Ciebie wartość, to wiesz o czym mówię.

Osoba o unikalnej wiedzy i doświadczeniu

Nie wszyscy to doceniają, ale i ja, i Ty, i każda inna znana Ci osoba, to osoba o unikalnej wiedzy i doświadczeniu!

W pracy zawodowej wykorzystujemy w każdym momencie całą naszą zawodową wiedzę i doświadczenie.

To dlatego właśnie nasze działania przynoszą takie efekty i rezultaty!

I dlatego także jesteśmy tak cennymi pracownikami, właścicielami firm i kontrahentami.

Twoja wiedza dla Twojej kariery❗

Czym jest dla Ciebie i innych Twoja wiedza?

Jest to źródło Twojej inspiracji, Twojej kreatywności i podstawa Twoich codziennych decyzji i wyborów.

Tylko dogłębne zrozumienie uzyskane dzięki kompetencjom i doświadczeniu pozwala na optymalne działania.

Bez Twojej unikalnej wiedzy nie masz co liczyć na kreatywność i rozwój kariery.

Bardzo prosto to unaocznić i udowodnić. Weź pod uwagę jakąkolwiek dziedzinę, w której jesteś osobą nową. Osobą, dla której dany zakres wiedzy jest zupełnie obcy pomimo tego, że masz pełny dostęp do specjalistycznych informacji.

Spróbuj wydać wartościową opinię w takim zakresie! Postaraj się o rozważną decyzję i nakreślenie schematu skutecznego działania!

Potrafisz?

Nikt tego nie potrafi!

Co innego, jeśli chodzi o Twoją dziedzinę lub dziedziny i Twoją wiedzę! W takim wypadku wiesz wszystko, albo wiesz, gdzie i jak się wszystkiego dowiedzieć!

#BusinessEnglish poprzez Twoją zawodową wiedzę dla rozwoju Twojej kariery❗

Wiedza o języku angielskim i #BusinessEnglish jest dla Ciebie prawdopodobnie wiedzą obcą! Prawdopodobnie nie jesteś lingwistą lub lingwistką, czy anglistą lub anglistką(?).

W sytuacji, w której uczysz się angielskiego i #BusinessEnglish za pomocą szkolnych i kursowych metod, jesteś już na starcie na straconej pozycji!

Podręczniki i materiały opracowane do szkoły i na kursy są opracowane dla wszystkich, czyli dla nikogo!

Są one dodatkowo opracowane przez lingwistów i anglistów, którzy patrzą na język teoretycznie! Dla Ciebie jest to wiedza obca!

Jeśli jednak podejdziesz do nauki języka angielskiego i #BusinessEnglish poprzez swoją wiedzę zawodową, poprzez wiedzę, którą znasz jak własną kieszeń, wówczas wchodzisz na drogę do sukcesu!

#BusinessEnglish dla rozwoju Twojej kariery❗

Aby osiągnąć Twój cel, czyli zacząć biegle władać, i angielskim ogólnie, i #BusinessEnglish w szczególności, musisz zrozumieć rzecz najważniejszą.

Mianowicie to, że język angielski i #BusinessEnglish są dla Ciebie! A nie Ty dla nich!

Oznacza to, że Twoja wartościowa zawodowa wiedza i doświadczenie mają zyskać właściwy wyraz w języku angielskim i w #BusinessEnglish!

Na czym polega proces jaktoco.pl i moja w nim rola❓

Dlaczego pragnę dawać i daję osobom, takim jak Ty, umiejętność swobodnej komunikacji w #BusinessEnglish?

Ponieważ jako człowiek, który ponad wszystko ceni poszukiwanie prawdy i poszerzanie zakresu wyboru, nie potrafię sobie wyobrazić bardziej wymagającego zadania. Ani intelektualnie, ani poznawczo ani rozwojowo! Uczestniczenie w procesie, w którym na moich oczach zachodzi jedna z największych możliwych w Tobie zmian jest doświadczeniem jedynym w swoim rodzaju!

Tą zmianą jest przyswojenie języka angielskiego, który obok języka polskiego ma służyć Ci do wyrażania Twojej wiedzy, Twojego doświadczenia i Twojej tożsamości.

A ponadto, to właśnie w Tobie kryje się wiedza na temat tego, jak do tej zmiany doprowadzić.

To Ty masz unikalną wiedzę i bogate doświadczenie, które muszą, i w języku angielskim, i szczególnie w #BusinessEnglish, zostać właściwe opisane i wyrażone.

Masz ochotę porozmawiać o Twoim angielskim❓

Jeśli chcesz porozmawiać o Twoim angielskim otwarcie i bez zobowiązań, to możemy sobie dużo nawzajem powiedzieć!

Opowiedz mi o swoich doświadczeniach a ja opowiem Ci o osobach, które przekonały się, że rozpowszechnione szkolne i kursowe metody i sposoby mają skuteczną alternatywę!

Tomasz Wyszkowski | tel. 534TOMASZ, tj. 534866279