Opublikowano

#BusinessEnglish odmieni, wzbogaci Ci życie, bo więcej dasz z siebie innym

#BusinessEnglish odmieni, wzbogaci Ci życie, bo więcej dasz z siebie innym.

Wszyscy szukamy prawdy, mądrości i bogactwa. Jedni bogactwa duchowego, inni materialnego, a jeszcze inni nie widzą między nimi różnicy. Jedno jest jednak pewne. Prawdy, mądrości i bogactwa przybywa, jeśli potrafimy się nimi dzielić.

Nasza życiowa praca nigdy się kończy i jest to najlepsza rzecz, jaką można wyobrazić, bo dzięki temu mamy szansę stale się rozwijać. Od nas zależy, czy skorzystamy z tej szansy.

Dawać z siebie innym coraz więcej możemy dzięki najwspanialszej właściwości naszych umysłów, czyli komunikacji. Dzięki komunikacji rozwinęliśmy naszą osobowość, stworzyliśmy więzi z naszymi rodzicami, rodziną, przyjaciółmi, znajomymi oraz obecnymi i przyszłymi klientami. Dzięki komunikacji zdobyliśmy doświadczenie, wykształcenie i kwalifikacje. Dzięki niej rozwijamy działalność biznesową i zawodową. Dzięki komunikacji zdobywamy prawdę, mądrość i bogactwo, których przybywa, jeśli potrafimy się nimi dzielić. Dzielić się dzięki komunikacji!

Gdybyśmy musieli z jakiegoś powodu wybrać i rozwijać w sobie tylko jedną rzecz, powinna to być komunikacja!

#BusinessEnglish jest jednocześnie środkiem do celu, celem i symbolem światowej komunikacji. Dostęp do wszystkiego i wszystkich uzyskujemy dzięki komunikacji w najważniejszym języku świata.

#BusinessEnglish odmieni, wzbogaci Ci życie, bo więcej dasz z siebie innym.

Tomasz Wyszkowski | tel. 534TOMASZ, tj. 534866279

Po angielsku jak po polsku