Opublikowano

Bądź samą sobą… albo zapomnij o angielskim!

wersja DLA UCZNIA (M) >

Jeśli zapragnęłaś zdobyć umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim, musisz pamiętać o trzech najważniejszych rzeczach i przygotować się na fascynującą podróż… w nieznane!

Najważniejszą rzeczą jaka Cię czeka w związku z tym pragnieniem jest przyznanie się przed samą sobą do trzech prawd:

  • Po pierwsze, pomimo tego, że zawsze jesteś sobą, nie jesteś jeszcze najlepszą wersją samej siebie.
  • Po drugie, pomimo tego, że najprawdopodobniej uczyłaś się już języka angielskiego, to fakt, że jeszcze nie potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim oznacza, że to, co wiesz o skutecznej nauce w tym zakresie, nie jest prawdą! Innymi słowy po prostu nie wiesz, jak należy skutecznie uczyć się swobodnej komunikacji w języku angielskim! Czy słyszałaś o naturalnej metodzie jaktoco.pl (opisanej w ebooku pt. Jak to co?!)?
  • Po trzecie, pomimo tego, że akceptujesz siebie taką, jaka jesteś i cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa, to żeby osiągnąć upragniony cel musisz uwierzyć, że zdobycie tej umiejętności oznacza, że to nie do Ciebie ma przyjść zmiana samej Ciebie, to Ty sama masz ruszyć w kierunku zmiany, przejść ją i po drugiej stronie… nie poznać samej siebie! Nie poznać, ale zachwycić się zmianą!

Bez otwartego przyznania się do tych prawd i zaakceptowania ich nie będziesz w stanie taka, jaka jesteś teraz, zrobić ani jednego kroku do upragnionego celu.

A więc jak z Tobą będzie? No, zrób to?… No Jak to co?!