Opublikowano

Bądź sobą!… Albo zapomnij o angielskim (M)

wersja DLA UCZENNICY (Ż) >

Jeśli zapragnąłeś zdobyć umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim, musisz pamiętać o trzech najważniejszych rzeczach i przygotować się na fascynującą podróż… w nieznane!

Najważniejszą rzeczą jaka Cię czeka w związku z tym pragnieniem jest przyznanie się przed samym sobą do trzech prawd:

  • Po pierwsze, pomimo tego, że zawsze jesteś sobą, nie jesteś jeszcze najlepszą wersją samego siebie.
  • Po drugie, pomimo tego, że najprawdopodobniej uczyłeś się już języka angielskiego, to fakt, że jeszcze nie potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim oznacza, że to, co wiesz o skutecznej nauce w tym zakresie, nie jest prawdą! Innymi słowy po prostu nie wiesz, jak należy skutecznie uczyć się swobodnej komunikacji w języku angielskim! Czy słyszałeś o naturalnej metodzie jaktoco.pl (opisanej w ebooku pt. Jak to co?!)?
  • Po trzecie, pomimo tego, że akceptujesz siebie takiego, jakim jesteś i cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa, to żeby osiągnąć upragniony cel musisz uwierzyć, że zdobycie tej umiejętności oznacza, że to nie do Ciebie ma przyjść zmiana samego Ciebie, to Ty sam masz ruszyć w kierunku zmiany, przejść ją i po drugiej stronie… nie poznać samego siebie! Nie poznać, ale zachwycić się zmianą!

Bez otwartego przyznania się do tych prawd i zaakceptowania ich nie będziesz w stanie taki, jaki jesteś teraz, zrobić ani jednego kroku do upragnionego celu.

A więc jak z Tobą będzie? No, zrób to?… No Jak to co?!